Eesti keelEnglish
Presego.com Home

Uudiskirjade saatmise lahendus

Klient on ettevõtte jaoks suurim väärtus. Selle pärast tuleb klienti hoida ja anda talle võimalus veelgi enam ettevõtte teenuseid kasutada. Sageli ei ole aga klient kursis kui lai on pakutavate toodete või teenuste valik, millised on selle kuu soodustused või isegi, et ettevõte on vahetanud oma kaubamärki või liitunud mõne rahvusvahelise kontserniga.

Tihti jääb ainult oma kodulehel uudise kajastamisest väheks, sest paratamatult ei käi kliendid iga päev kõigi oma partnerite veebilehtedel. Siin tuleb appi digitaalne uudiskiri ehk kampaania e-mail.

Presego uudiskirjade saatmise tarkvara võimaldab õigetele klientidele saata õiget infot õigel ajal ja teha seda näiteks tervitades oma klienti personaalselt. Meie lahendust kasutades saate kindel olla, et kirjad jõuavad pärale, kuna selle arendamisel on pandud suurt rõhku kirjade saatmise tehnoloogiale.

Visuaalselt ilus ja perioodiliselt saadetud kasuliku infoga uudiskiri on kliendile alati kasulik, mis suurendab viimase teadlikust teenustest ja toodetest. Teadlikkus aga suurendab päringute hulka ning ka müüginumbrit püsiklientuurile.