Eesti keelEnglish
Presego.com Home

Tugiteenused

Presego pakub laias valikus lisa- ja tugiteenuseid lihtsustamaks oma klientide tööd ning tagamaks paremad tulemused kodulehel, sotsiaalses meedias, otsingumootorites ja mujal. Nende teenuste olemasolu aitab meil oma klienti paremini mõista ning jõuda kvaliteetse tulemuseni vähema ajaga.

Oma teenuseid osutame alates lahenduste planeerimisest, lõpetades kvaliteetse internetilahenduse loomise või kodulehe majutamisteenusega. Samuti aitame koostada ja tõlkida tekste kodulehele ning turunduskampaaniatesse, valmistada ettevõtte jõulutervituse või kujundada reklaamvoldiku.

Uudisena pakume ka kodulehe haldamise, kodulehe optimeerimise ja sotsiaalse meedia optimeerimise kompleksteenust. Antud lahendus sisaldab eksperdi püsivat silma peal hoidmist ettevõttega seonduvates keskondades ja kodulehel ning iganädalast arutelu ettevõtte kontaktisikuga, kellelt saadud info põhjal järgmise nädala jaoks vajaminev info internetti luuakse või kodulehel muudetakse. Nii ei pea ettevõttes olema isikut, kes peab meeles pidama kõiki vajaminevaid haldamise ja sotsiaalse meedia protseduure ega unustaks digitaalset meediat kasutamast tänaste ja homsete klientide teavitamiseks.