Eesti keelEnglish
Presego.com Home

Teenused

Tõeliselt läbimõeldud ja toimivad lahendused Sinu ettevõttele.

Presego on keskendunud rätsep-tööna valmivate digitaalse meedia lahenduste loomisele alates väiksemahulistest kampaanialehtedest lõpetades mahukate e-äri keskkondadega. Meie teenuste hulka kuuluvad: kodulehtede valmistamine, kampaanialehtede (micro-site) loomine, e-poodide ja portaalide väljatöötamine, kliendihaldustarkvara ja uudiskirjade saatmise programmide arendamine. Meie loodud lahendused on alati lihtsasti hallatavad ning töötavad Teie, mitte Teie nende heaks.

Lisaks pakume laia valikut lisa- ja tugiteenuseid, mis aitavad jõuda parema tulemuseni ning aitavad Teil turundada ettevõtet või e-äri maksimaalselt. Meie tugi- ja lisateenuste hulka kuuluvad näiteks kodulehe optimeerimine, klikipõhine reklaam, e-maili turundus, kodulehtede majutamine ning kodulehtede info kirjutamine ja haldamine.

Soovides oma klientidele maksimaalseid turundustulemusi pakume ka kombineeritud kompleksteenust, mis vähendab kliendi ajakulu interneti lahendustega tegelemisel ning annab maksimaalse tulemuse internetis olemas olemisel.

Tunneta oma firma potentsiaali internetis

Te pole päris kindel kuidas selleni jõuda? Võta meiega ühendust ja me aitame.