Eesti keelEnglish
Presego.com Home

Koduleht

Koduleht on ettevõtte visiitkaart ja peegeldus internetis ning tänases infoühiskonnas ei saa ükski firma eksisteerida andmata enda kohta infot digitaalses maailmas. Hea koduleht peab täitma selle loomisel püstitatud eesmärke – olema arusaadav oma vaatajatele, olema atraktiivne ja võimalikult meeldejääv, olema otsingumootorite sõbralik ja leitav ning sisaldama värkset ja teemakohast informatsiooni.

Koduleht ei tohi olla põhjendamatu kulu. Kui kodulehe loomine tundub ettevõtte eelarvesse mitte mahtuvat, siis suure tõenäosusega on valitud esmaseks lähtepositsiooniks liiga mahukas või keerukas lahendus, või on valesti hinnatud sellest tulenevat kasu.

Alustada tuleb algusest – nii ka kodulehega. Sageli üritatakse luua kodulehte mõeldes ette aegadesse, kus ettevõte on omandanud teise kvalitatiivse ja kvantitatiivse mõõtme ning sellega seonduvalt ka teise vajaduse internetis. Ainult sellele tuginedes kulutatakse kodulehe arendamiseks ülemäära raha ja saavutatakse tänastes oludes mitte toimiv tulemus. PersonalipunktSeda silmas pidades on alati mõistlik valida püsiv ja usaldusväärne veebipartner ning koos arutada ja liikuda samm-sammult sinna, kuhu just täna vaja jõuda. Selline asjade kulg piirab esmaseid väljaminekuid ning annab nii lühikeses kui ka pikas perspektiivis väljapaistva tulemuse ja kasuteguri.

Meie meeskond on kogenud kodulehtede arendaja ja nõustaja parimate resultaatide saavutamisel. Koostöös leiame ja teostame just selle, mis toimib Teie firma jaoks täna ning paneme kokku strateegia, kuhu peame jõudma homme.