Eesti keelEnglish
Presego.com Home

Kodulehe haldamine

Tuleme Teile appi kui soovite, et Teie kodulehel leiduv info oleks alati soliidselt küljendatud, värske ja asjakohane, kuid Teil pole aega või soovi tekstide haldamisega ise tegeleda.

Presego pakub kahte kodulehe info haldamise teenust:

  • Korra põhine haldamise teenus ehk soovi peale haldamine
  • Kuu põhine haldamise teenus ehk püsihaldamine

Soovi peale haldamine

Teenus, mille raames teostame kodulehel haldustöid siis kui selleks soovi avaldate. Näiteks uue toote lanseerimisel saadate meile toote info, mis üles laadida, uudise teksti ja vajaliku pildimaterjali, mille meie töötajad Teie kodulehele paigutavad. Hinna arvutamine käib vastavalt kulunud tundidele ja tuginesed kehtivale hinnakirjale.

Püsihaldamine

Teenus, mille raames kokkulepitud aja tagant meie konsultant võtab Teie ettevõtte poolse kontaktisikuga ühendust ja uurib ettevõttes toimuva kohta ning soovitab, mida võiks kajastada kodulehel. Vajadusel kirjutatakse ka vajalikud sisutekstid ning luuakse fotod. Kui info koos, paigutatakse see Teie kodulehele esinduslikult ning ühtlasi otsingumootorite jaoks optimeeritult. Antud teenuse hind lepitakse kokku pooleks aastaks kuni üheks aastaks ning teenuse eest arveldatakse kord kuus kindla kokkulepitud kuutasu alusel.