Eesti keelEnglish
Presego.com Home

Klikipõhine reklaam - PPC

Klikipõhine reklaam (PPC - inglise keeles Pay-Per-Click) on tekstiline reklaam otsingumootorites ja sotsiaalse meedia keskkondades, mille puhul tasutakse iga kliki eest, mis reklaamile tehakse. Klikipõhine reklaam on kõige paremini nähtav näiteks Google otsingumootori paremas servas või otsingutulemuste ees erilise markeeringuga alal.

Klikipõhine reklaam jätab suurepärase võimaluse reklaami kuvatavust reguleerida väga konkreetsele sihtrühmale ja geograafilisele lokatsioonile. Samuti on reklaam seotud kindlate märksõnade või fraasidega, mis tähendab, et toodet või teenust pakutakse just nendele, kes seda antud hetkel ka vajavad.

lauma ppcKlikipõhise reklaami juures on väga oluline sellele eelnev töö ning kampaania ajal tulemuste jälgimine ja vajadusel muudatuste tegemine kampaania märksõnades ja eelarvetes. Iga kampaania algab märksõnade ja kliendi kodulehe analüüsist. Oluline on alati jõuda võimalikult suure osa sihtrühmani võimalikult väikese eelarvega.

Koos oma koostööpartneritega koostame Teile parima hinna ja resultaadisuhtega interneti reklaami strateegia ning viime kampaania läbi monitoorides püsivalt selle edukust ja kasutegurit Teie ettevõttele.