Eesti keelEnglish
Presego.com Home

Klientide haldamine

Ükski ettevõte ei tohi unustada oma kliente, püsikliente ja partnereid. Kundedele oma teenuste ja uudiste edastamine on vähemalt sama oluline ja kasulik nagu uute klientide leidmine. Sageli kiputakse aga just tänaseid kliente ära unustama ning alahindama nende panust ja potentsiaali firma igakuisesse käibenumbrisse.

Presego kliendihaldus aitab süstematiseerida ettevõtte igapäevatööd klientidega, pakkuda ülevaadet kõikidest klientidest, partneritest, potentsiaalsetest klientidest ja näiteks ka uudiskirja tellijatest. Samuti võimaldab kliendihaldus jagada ja jälgida erinevate tööliste ja osakondade ülesandeid ja nende täitmist. Selline automatiseeritud pilt toimuvast vähendab klientide ja kontaktide haldamiseks kuluvat aega ning aitab vältida olukordi, kus mõni klient või kliendi soov unarusse jääb.

Presego uudiskirjade saatmise tarkvara aitab olemasolevaid kontakte kursis hoida ettevõttes toimuvaga, võimaldades saata neile perioodilisi uudiskirju ja e-kampaaniaid. Samuti pakub lahendus võimalust jälgida nende kampaaniate edukust läbi erinevate statistiliste andmete.