Eesti keelEnglish
Presego.com Home

E-pood

Küsi oma e-poe loomiseks soodsat pakkumist!

E-poed on viimaste aastatega hakanud üha enam ja enam internetis kanda kinnitama. On suuremaid kaubamaju, mis koondavad endasse erinevaid müüjaid ning väiksemaid butiigi laadi poode. Miks peaks ostja soovitud toote ostma just Teie e-poest? Vastust ei ole väga raske leida.

Iga e-äri keskond peab esmalt jätma viisaka ja usaldusväärse mulje ning see peab kestma jääma läbivalt viibides ükskõik millisel vahelehel e-poes. Järgida tuleb ka kasutamismugavust ja navigeerimis- ning ostuloogika kattuvust üldlevinud e-kaubamajadega. Kui need kaks elementi kaunistada sihtrühmale kindlustunnet sisendava ja kena kujundusega, olete müügile lähemal kui Teie konkurendid.

Toimiv e-pood peab sisaldama müügiloogikat

E-poe jaoks sellest juba piisab, kuid e-äri on midagi enamat. E-äri sisaldab endas müügiloogikat, mis kuvab kasutajale õigel ajal ja õiges kohas just seda tüüpi tooteid, mida lehe külastaja otsib. Sedasi informatsiooniga mängides saavutatakse lahendus, kus e-poe külastaja soetab endale huvi pakkuvat toodet, nähes jooksvalt ka muid, just tema huvirühmale sobivaid tooteid, ning suure tõenäosusega soetab mõne nendest veel lisaks.

Analoogset müügipsühholoogiat võite kohata igas suuremas toidupoes, kus leib ja piim on alati kõige kaugemasse nurka paigutatud, et teel nendeni näeksite veel palju värviliste pakenditega tooteid oma teel.

Halda oma e-poodi ja tellimusi lihtsalt ja mugavalt

Vinifood

E-poe loomisel ei tasu unustada ka selle lisavõimalusi – eriti neid, mis teevad suuremahuliste toote-portfellide haldamise kiiremaks ja mugavamaks. Alati tasub kaaluda veebipoe sidumist olemasoleva kassasüsteemi, laotarkvara, kliendihalduse ja muu juba ettevõttes kasutusel oleva infohaldustööriistaga. Sedasi väldite mitmekordset ajakulu samade asjade tegemisel.

Meie meeskond on loonud edukaid e-ärisid. Internetis on võimalik müüa ja meie teame kuidas seda teha.