Eesti keelEnglish
Presego.com Home

Digitaalne turundus

Maailm muutub ja areneb iga sekundiga. Arenevad ka turundusmeetodid ja võtted, sest areneb inimene, kellele on need suunatud. Tänapäeva ühiskonnas ei piisa ainuüksi ajalehe või telereklaamist kampaania õnnestumiseks. Seda sellepärast, et suur hulk inimesi loeb uudiseid interneti portaalidest, raamatukogu asemel trükitakse huvi pakkuv teema Google otsingumootorisse või Wikipediasse ning teleka asemel vaadatakse huvitavaid saateid internetist või YouTube-ist.

Kuidas jõuda siis sihtrühmani, mis sageli pole traditsioonilisele turunduskanalile kättesaadav? Vastus peitub just digitaalses turunduses. See valdkond ei koosne üksnes Google klikipõhisest reklaamist ega bännerist mõnes uudisteportaalis.

Digitaalne turundus hõlmab endas teiste seas kodulehe optimeerimist otsingumootorite jaoks, e-maili turundust, sotsiaalse meedia kasutamist, blogimist, klikipõhist reklaami (PPC) ja palju muud. Tõeline edu saab tulla aga nende alamvaldkondade ja samuti ka traditsioonilise meedia strateegilisel ja läbimõeldud kombineerimisel.

Meie meeskond ja koostööpartnerid suudavad Teie ettevõttele välja töötada ja ka ellu viia just sellise kampaania, mis on Teie firmale antud hetkel vajalik ja kasulik.

Tutvu lähemalt